Profesyonel Hizmet Sunuyoruz


TAMAMEN UYGUN VE ETKİLİ

“ İşin büyüğü küçüğü yoktur. Siz isteyin biz yaparız. ”

TADİLAT TAKIMI

Biz kendimizi tanıtmak istemiyoruz. Tarihimizi, geçmişimizi anlatmak istemiyoruz. Bizi sizler tanıtın istiyoruz. Ancak yine de, bizim kim olduğumuza dair fikir vermek amacıyla;

BİZ TADİLAT TAKIMIYIZ. İŞİNDE UZMAN, ZAMANLAMA KAVRAMINI BİLEN, HASSAS, DETAYCI VE MÜKEMMELLİYETÇİ, GERÇEK USTALAR TOPLULUĞUYUZ.

Kurumsal yapı içerisinde çalışan, kendi beğenmediği işi uygun görmeyen,
gerekirse yeniden yapan, hatta en baştan tekrar yapan, “akrabam öldü”
“yağmur yağdı” “malzeme bitti” gibi bahaneler üretmeden işini bitiren,
USTA ünvanını hak etmiş, “eline sağlık ustam” cümlesini mutluluk edinmiş,
GERÇEK USTALARIZ. İnternet sitemiz, bizimle sizin aranızdaki bağ. Kurumsallığımızın, ciddiyetimizin, işimizdeki sadelik ve detaycılığın göstergesi. Biz sizin A Takımınızız. TADİLAT TAKIMINIZIZ. Biz elegant işlerin ustasıyız.
Gecekonduları rezidanslar ile yarıştıracak iddialıyız. Bu arada; bizim işimizde sorun çıkmaz. İşimizi sağlam ve kaliteli yaparız. Gerekirse daha çok zaman ve emek harcarız ama işi tam yaparız. Yarım yapılan iş hem sizi üzer, hem biz zaman ve para kaybederiz. En önemlisi sizin güveninizi kaybederiz. Bu nedenle, takımımızdaki her usta işinin profesyonelidir. Biz yaptığımız işten eminiz.

Tadilat Hizmetleri

Basit bir priz değişiminden tutunda evinizin çatıdan tabana kadar komple yenilenmesi, onarımı ve gerekirse en baştan dizayn edilerek hayalinize göre düzenlenmesi bizim işimiz.

7/24 Servis

Acil bir durumdaysanız, lütfen endişelenmeyin. 7/24 hizmet veriyoruz. Ne zaman ararsanız, size hizmet ediyoruz.


Uygun Fiyat

Yenileme hizmetinden daha fazlasını yapıyoruz – sizi güvende tutmak ve paranızı korumak için dikkat etmeniz gereken aksaklıkları kontrol ediyoruz.